Списак студената за први и други колоквијум

Студенти медицине који полажу други  колоквијум из опште фармакологије

Датум и време колоквијума

1.

2.

3.

4.

5.

 

 

.

.

Студенти медицине који полажу други  колоквијум из специјалне фармакологије:

1.

2.

3.

 

.

.

Студенти фармације који полажу други  колоквијум из специјалне фармакологије два:

датум и време колоквијума:07.06.19 од 08.20

СВИ СТУДЕТНИ ПОЛАЖУ НА КАТЕДРИ

1.Јанковић Милица

2. Кусонић Дејан 1419/15

3. Вркатић Александра 1407/15

4. Рајић Јелена 1423/15

5. Херцеган Марина 1421/15

6. Кежић Јелена 1397/15

7. Имрек Растислава 1381/15

8. Каназиров Тамара 1396/15

9. Родић Анамарија 1440/15

10.Јелић Анастазија 1452/15

11. Јандрић Никола 1447/15

12. Заклан Драгана 1385/15

.

.

Студенти фармације који полажу други колоквијум из опште фармакологије

Датум и време колоквијума:04.06.19 од 13.20

СВИ СТУДЕНТИ ОЛАЖУ У АМФ ФАРМАЦИЈЕ

1.Маодуш Јована

2.Качаревић Јанко 1406/15

3.Вишекруна Јелена 1525/16

4.Бартулов Антонија 1531/16

5.Мијић Јелена 1542/16

6.Максимовић Ивана 1501/16

7. Рајачић Милана 1532/16

8. Лукић Марко 1515/16

9. Кајла Ана 1554/16

10. Радичић Марија 1545/16

11. Јањуш Ивана 1569/16

12. Милутинов Јована 1513/16

13. Лазић Милица 1568/16

14. Јонаш Кристина 1521/16

15. Ђоновић Марина 1492/16

16. Мекић Јована 1539/16

17. Крстин Снежана 1506/16

18. Чубрило Драгана 1566/16

19. Јовановић Вера 1499/16

20. Весков Борис 1499/16

21. Влаховић Игор 1534/16

22. Ђаковић Светлана 1526/16

23. Голушин Јелена 1496/16

24. Шикања Јована 1504/16

25. Драгољевић Јелена 1520/16

26. Стевић Сара 1563/16

27. Грујичић Марија 1500/16

28. Лакићевић Угљеша 1550/16

29. Колак Оливера 1538/16

30. Перић Марија 1552/16

31. Орачић Ксенија 1495/16

32. Живић Мирјана 1508/16

33. Талпаи Анастазија 1561/16

34. Максимовић Јелена 1576/16

35. Берберски Јелена 1571/16

36. Томаш Андреа 1562/16

37. Деспотовић Зорица 1522/16

38.Кошутић Надежда 1580/16

39. Рађеновић Тања 1553/16

40. Кртолица Јелена 1511/16

41. Ђурић Јелена 1489/16

42. Настовски Денис 1565/16

43. Новаковић Николина 1565/16

44. Хинић Александра 1535/16

45. Брајковић Марина 1519/16

46. Берец Емеше 1436/15

47. Божин Јелена 1548/16

48. Тоскић Ивана 1548/16

49. Миланков Наташа 1517/16

50.Бероња Илија 1514/16

51. Maксимовић Николина

52. Крндија Божидар

53. Маљик Јован

54. Павлић Игор

55. Бијелић Катарина

56. Миличевић Рада

57. Завишић Мина

58. Золнајић Леа

59. Карановић Лидија

60. Богићевић Исидора Анастазија

61. Граовац Милица

62. Вуруна Софија

63. Радојчић Давид

64. Љубичић Ивана

65. Мијатовић Наташа

66. Караклић Бојана

67.Делић Жељана

68. Шикања Јована

 

.

.

Студенти здравствене неге који полажу други колоквијум из фармакологије и токсикологије:

Датум и време колоквијума:

 

1

 

 

 

 

.

.

Студенти стоматологије који полажу други  колоквијум из опште фармакологије

Датум и време колоквијума:07.06.19 од 10.00

СВИ СТУДЕНТИ ПОЛАЖУ НА КАТЕДРИ

1.Стојановић Душан 102824/2018

2.Дражић Ксенија 2632/16

3. Мустафић Ана 102726/17

4. Дрљан Станислава 102694/17

5. Никитовић Ивана 102730/17

6. Миловановић Марија 102700/2017

7. Завишин Зорана 102735/17

8. Љуцовић Алекса 102722/17

9. Тривунов Никола 102736/17

10. Станков Јована 102715/17

11. Медић Драгана 102704/17

12. Гајић Тамара 102739/17

14. Бојиновић Милана 102738/17

15. Радојичић Александра 102697/17

16. Илић Јелена 102712/17

17. Пејаковић Тања 2626/16

18. Стијановић Тијана 2646/16

19. Ђајић Александра 102711/17

20. Радић Јелена 102742/17

21. Тодоровић Даница 102717/17

22. Барошевчић Душан 102733/17

23. Тарбук Миа 102703/17

24. Мраковић Оливера 102703/17

25. Јанковић Рајко 102720/17

26. Сарач Марија 102704/17

 

.

.

Студенти меицинске рехабилитације који полажу први  колоквијум из фармакологије и токсикологије:

Датум и време колоквијума:

1.

2.

3.

 

 

.

.

Студенти радиолошке технологије који полажу други колоквијум из фармакологије и токсикологије:

Датум и време колоквијума:07.06.19 од 08.20

СВИ СТУДЕНТИ ПОЛАЖУ НА КАТЕДРИ

1. Милановић Милица 510083

2. Глишин Тамара 510050/18

3. Латињак Филип 510077/18

4. Вишњовски Александар 51004718

5. Милошевић Јована 510052/18

6. Вулетић Николина 510086/18

7. Марковић Марина 510049/18

8.Топалов Јелена 510065/18

9. Фаркић Тамара 510081/1810.

10.Зец Коста

11. Ердег Лорант 510056/18

12. Стантић Лука 510057/18

13. Лакић Бојан 510080/18

14. Пудар Милош 510062/18

15. Кнежевић Надица 510073

16. Тегелтија Дајана 510083

17. Ђукић Милијана

18. Гаћинов Мирјана

19. Ачимовић Игор 510058/18

20. Маринков Јелена

21. Зиндовић Ивана 510068/18

22. Ајрановић Лаура

23. Золнај Ивона 510054/18

24. Саламин Миња 510046/18

25. Бојанић Драгана 510048/18

26. Јовановић Стефан 510090/18

 

.

.