Списак студената за завршни (усмени) део испита

СПИСАК СТУДЕНАТА ЗА ЗАВРШНИ  УСМЕНИ ИСПИТ:

Списак студената који су полозили тест 10.02.2020 а полажу усмени 14.02.2020

1.Цвјетковић Софија мед

2. Катанић Теодора мед

3. Бугарски Марина мед.

4. Николић Маша 13071/12,

5. Исајевић Милица мед.

6.Михајловић Иринеја мед.

7. Ћосић Јелена мед

8. Тиркајло Тамара мед

9. Кашиковић Марко мед

10. Бошњаковић Јелена мед.

11. Гелер Ивона мед

12. Ковач Едина мед.

13. Милошевић Оливера мед

14. Станић Милош мед

15. Жлебич Тоња мед

16. Станковић Синиша мед

17. Радојчић Анђела мед

18. Милишић Јелена мед.

19. Булатовић Александра мед.

20. Ђорђевић Александра мед.

21. Десанчић Милица мед.

22. Делић Зорица мед

23. Вајић Јована мед.

24. Ковачевић Драгица мед

25. Мезић Тијана стом.

26. Продановић Свјетлана стом.

27. Влаховић Миња стом.

28. Радуловић Деса стом.

29. Ђурић Јелена стом.

30. Миличевић Горица стом.

31. Маринковић Маја стом

32. Аврамовић Дајана стом.

33. Арсеновић Маја стом.

34. Добријевић Милана стом.

35. Граховац Ивана стом.

36.Цветановић Јована нега.

37. Секулић Владимир нега

38.Ђурић Марина мед.рех

39. Војновић Ђуро фарм.

 

 

 СТУДЕНТИ ОД РЕДНОГ БРОЈА 1 ДО РЕДНОГ БРОЈА 38 ПОЛАЖУ 12.02.2020. (СРЕДА)

1. Крговић Данило, 014771/18мед. (потврда обављена 21.01.20 у 08.00)

2. Аћимовић Драгана 1008/94 стом (потврда обављена 21.01.20 у 08.00)

3.Маринковић Анђела 102760/17стом (потврда обављена 21.01.20 у 08.00)

4. Јурић Неда 2238/10 стом (потврда обављена 21.01.20 у 08.00)

5. Илић Невена 2681/16стом (потврда обављена 21.01.20 у 08.00)

6. Манојловић Јелена 1186/12 фар, (потврда обављена 21.01.20 у 08.00)

7. Мандић Зорана 12402/10мед. (потврда обављена 21.01.20 у 08.00)

8. Супић Тамара 410398/17 мед.рех (потврда обављена 21.01.20 у 08.00)

9.Ивановски Јелена 410388/17м.рех (потврда обављена 21.01.20 у08.00)

10. Лукић Софија 14171/16 мед. (потврда обављена 21.01.20 у 08.00)

11. Јашић Ивана 12455/10 мед. (потврда обављена 21.01.20 у 08.00)

12. Рађеновић Ана 11193/ 04 мед. (потврда обављена 21.01.20 у 08.00)

13. Секулић Александра 14194/16мед(потврда обављена 21.01.20 у 08.00)

14. Кричак Миљана 014516/17мед(потврда обављена 21.01.20 у 08.01)

15. Благојевић Јелена 2279/11 стом (потврда обављена 21.01.20 у 08.01)

16. Берта Марта 410426/17м.рех (потврда обављена 21.01.20 у 08.02)

17.Бирач Татјана 8536/95мед(потврда обављена 21.01.20 у 08.05)

18. Младеновић Милица мед(потврда обављена 21.01.20 у 08.07)

19. Ковачевић Ивана 12717/11мед(потврда обављена 21.01.20 у 08.25)

20. Ступар Александар 13049/12мед(потврда обављена 21.01.20 у 08.45)

21. Угреновић Марија 13724/15мед(потврда обављена 21.01.20 у 08.55)

22. Цако Адриен 1244/13 фарм (потврда обављена 21.01.20 у 09.05)

23.Стаменковић Вања 014760/18мед(потврда обављена 21.01.20 у 09.15)

24. Милин Теодора з.нега (потврда обављена 21.01.20 у 09.15)

25. Бошковић Срђан з.нега (потврда обављена 21.01.20 у 09.16)

26.Лазар Пајић, 102750/17 стом (потврда обављена 21.01.20 у 09.51)

27. Радић Ана 13120/12мед(потврда обављена 21.01.20 у 10.17)

28. Белић Ђорђе 014793/18мед(потврда обављена 21.01.20 у 10.19)

29.Дамјановић Јелена 014757/18мед(потврда обављена 21.01.20у 10.20)

30.Врањеш Јелена 1358/14 фарм (потврда обављена 21.01.20у 10.41)

31.Кандић Мила 014756/2018мед(потврда обављена 21.01.20у 10.46)

32.Божић Јелена 12443/10мед(потврда обављена 21.01.20у 10.51)

33. Станисављев Кристина 12454/10мед(потврда обављена 21.01.20у 10.51)

34. Остојић Невена 320/15 з.нега (потврда обављена 21.01.20 у 11.00)

35. Бинај Бесљинда 015067/19 мед (потврда обављена 21.01.20 у 12.04)

36.Јовановић Јелена 12611/11 мед (потврда обављена 21.01.20 у 13.55)

37. Радовић Милена 1404/15 фарм (потврда обављена 21.01.20 у 15.38)

38. Тубић Милица 1418/15 фарм (потврда обављена 21.01.20 у 19.05)

СТУДЕНТИ ОД РЕДНОГ БРОЈА 39 ДО РЕДНОГ БРОЈА 77 ПОЛАЖУ 11.02.2020. (УТОРАК)

39. Наранчић Стефан 13303/13 мед. (потврда обављена 22.01.20 у 08.45)

40. Керезовић Невена 13441/14мед. (потврда обављена 22.01.20 у 09.24)

41.Попадић Јована 1004/16 нега (потврда обављена 22.01.20 у 10.00

42.Величковић Љиљана 13195/13мед(потврда обављена 22.01.20 у 10.24)

43.Перић Јелена 1237/13 фарм (потврда обављена 22.01.20 у 10.46)

44.Самоила Кристина мед(потврда обављена 22.01.20 у 10.54)

45. Стојшић Тијана нега (потврда обављена 22.01.20 у 10.55)

46. Блажановић Вида 2597/17 стом (потврда обављена 22.01.20 у 11.12)

47. Марко Миланков, 2583/15стом (потврда обављена 22.01.20 у 11.40)

48. Седларевић Стеван 13916/15 мед(потврда обављена 22.01.20 у 12.00)

49.Братановић Ивана 410420/17 м.рех(потврда обављена 22.01.20 у 12.07).

50. Ковачевић Огњен 2616/15 стом (потврда обављена 22.01.20 у 12.44)

51. Дамњановић Јелена 310/15 нега(потврда обављена 22.01.20 у 12.47)

52. Стевановић Кристина 417/16 нега (потврда обављена 22.01.20 у 13.15)

53.Арсић Аница 331/15 нега (потврда обављена 22.01.20 у 13.17)

54.Милекић Милена фарм (потврда обављена 22.01.20 у 16.04)

55. Обрадовић Алекса стом. (потврда обављена 22.01.20 у 17.04)

56. Јовановић Мирјана 2567/15стом. (потврда обављена 22.01.20 у 17.50)

57. Полић Драгојло мед (потврда обављена 22.01.20 у 19.17)

58. Стаменковић Сандра 11547 /06 мед (потврда обављена 22.01.20 у 20.54)

59. Месарошки Александар стом. (потврда обављена 23.01.20 у 01.27)

60.Љубенковић Ђуђица фарм (потврда обављена 23.01.20 у 08.04)

61. Пејчић Стефан 13069/12 мед (потврда обављена 23.01.20 у 08.16)

62. Мезић Тијана 2561/15 стом (потврда обављена 23.01.20 у 08.26)

63.Нађ Александра 410454/18 м.рех (полаже 13.02.2020 акт. ген)

64. Константиновић Наташа 2459/13 стом (потврда обављена 23.01.20 у 10.27)

65. Сомбић Милан 410442/18 м.рех (полаже 13.02.2020 акт. ген)

66. Тепић Војислав 13283/13мед (потврда обављена 23.01.20 у13.51)

67.Саванов Бојана м.рех(полаже 13.02.2020 акт ген)

68.Магда Кристина 863/09 фарм (потврда обављена 23.01.20 у14.21)

69.Нинић Немања 410432/18 м.рех (полаже 13.02.2020 акт. ген)

70. Сигмунд Андреа 11969/08 мед (потврда обављена 23.01.20 у17.06)

71.Ушјак Тамара м.рех (полаже 13.02.2020 акт. ген)

72. Добранић Митар 14791/18мед (потврда обављена 23.01.20 у17.56)

73.Гордић Дуња 410437/18 м.рех (полаже 13.02.2020 акт. ген)

74.Гамбор Кристина 410460/18(полаже 13.02.2020 акт. ген)

75.Ковачевић Ана 410449/18м.рех(полаже 13.02.2020 акт. ген)

76. Цветојевић Милован стом. (потврда обављена 23.01.20 у19.26

77. Ћирић Татјана мед. (потврда обављена 23.01.20 у 19.45)

 

ЗБОГ ПРЕВЕЛИКОГ БРОЈА СТУДЕНАТА УВЕДЕН ЈЕ И ДОДАТНИ ТЕРМИН ПОЛАГАЊА УСМЕНОГ ИСПИТА, 04.02.2020 У 08.00 ЧАСОВА.

ЗА ПОМЕНУТИ ТЕРМИН СУ СЕ ПРИЈАВИЛИ СЛЕДЕЋИ СТУДЕНТИ:

СПИСАК СТУДЕНАТА ЗА УСМЕНИ 04.02.2010

М-КФ

Марина Миленковић  М-13456/14

Стефан Ивић    М-13444/14

Предраг Бојовицћ    М-14461/17

Љубица Сријемац     М-13899/15

Никола Бозиц   ћ  М-13421/14

Никола Глогоњац     М-13527/14

Никола Гвоздановић    М-13512/14

Ања Ђурђевић  М-13526/14

Предраг Миливојевиц    М-13437/14

Милијана Ракин    М-13393/14

Милос Стојановиц    М-13432/14

Ана Котарац    М-13475/14

Марија Барош    М-13494/14

Нина Ђурић   М-13496/14

Марија Купрешанин    М-13528/14

Маса Чомић   М-13402/14

М-СФ

1.Мусић Милан 

2. Савић Драгомир

CLINICAL PHARMACOLOGY 04.02.2020

  1. Jakub Granowski
  2. Meštrović Margareta
  3. . Lukač Yovana
  4. Sabrina Abdelahrim
  5. Wiliam Nikola Vukšić
  6. Evdokia Gryli
  7. Mohamed Samie
  8. Omer Chertok
  9. Vujanić Milan
  10. Nizar Jaber
  11. Hasan Ibrahim Halil
  12. Gabor Szirak
  13. Rzan Otto
  14. Maksim Spasić
  15. Rosić Milan
  16.  

.